İstoç Kurye

(0212) 617 7060


İstoç Moto Kurye İstanbul geneli motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.
İstoç kurye ayrıca İkitelli kurye, başakşehir kurye, güneşli kurye v.b. yeni şubeleri ile hizmet hızını artırıcı çözümler üretmektedir.

İstoç Kurye, Tem oto yolunda milliyet binasinin arka tarafinda kalan, her turlu nesneyi bulabileceginiz istanbulun en buyuk toptancilar çarşısıdır. Bir Motorlu Kurye şirketi olan KuryePERA kurye İstoç kurye şubesi ile toptancılar çarşısına özel bir şubeyi faaliyete geçirmiştir.
Sizlerle aynı çarşı içersinde yer alan şubemizden Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0 212 617 7060 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kuryepera.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi geçebilirsiniz.
Kuryepera kurye İstoç kurye olarak Çarşıda yerleşik bulunan esnafın kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktadır. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda Kuryepera İstoç Kurye ye 0212 617 7060 numaralı telefondan ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye, gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtımının kurye sektöründe kuryepera kurye İstoç kurye ile esnafımıza, hizmetlerini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan İstoç'ta kuryePERA kuryeaşağıdaki kurye hizmetlerini vermektedir.

kuryePERA kurye İstoç Motorlu Kurye Hizmeti

Pera kurye İstoç Arabalı Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Express Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Yaya Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Pera kurye İstoç Acil İlaç Hizmeti
Pera kurye İstoç Ucuz Kurye Hizmeti(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

İkitelli merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

İstoç Kurye