Suadiye Moto Kurye
(0216) 442 12 41Suadiye Moto Kurye

Suadiye Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Suadiye Kurye


Tüm İstanbul'da motokurye ihtiyaçlarınızı yönetebilecek ekip, kadro, envanter ve personel ile hazırız. Farklı nedenlerden dolayı, kimi zaman bulunduğunuz yerden başka bir yere evrak göndermek zorunda kalırsınız. Böylesi durumlarda İstanbul içi ulaşımı gibi zorlu bir süreç ile baş başa kalırsınız. Emek verip hazırladığınız gönderilerinizi emin ellere teslim etmek ve hasarsız şekilde teslimat adresine ulaştırılmasını istersiniz. PeraKurye'nin Suadiye Kurye şubesi olarak sizlere bu konuda sorunsuz ve güvenli motokurye hizmeti sunuyoruz.

Motorlu kurye sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile itinalı ve profesyonel şekilde çalışan ekibimiz ile sektörde ekonomik ve nitelikli hizmet veriyoruz.
Gönderilerinizin ulaştırılması için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, güler yüzlü ekibimiz ile bu stresli süreçte hep yanınızda yer almaktayız. İstanbul’un her yerinde moto kurye hizmeti verirken, iletilerinizi peraKurye güvencesi kapsamında taşıyoruz.

Pera Motokurye Hizmetleri

Suadiye Kurye şubemiz ile İstanbul geneline motokurye hizmeti vermekteyiz.