Şişli Kurye | Şişli Moto Kurye (0212) 210 55 57

Şişli MotoKurye Hizmeti
(0212) 210 55 57


Şişli Moto Kurye

Şişli kurye 2013 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluş tarihinden bu yana motokurye sektöründe tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamız; Şişli, Mecidiyeköy, Taksim, Levent, Beşiktaş ve deiğer tüm İstanbul semtlerinde hizmet vermektedir.
Şişli kurye ayrıca mecidiyeköy kurye, beyoğlu kurye, levent kurye v.b. yeni şubeleri ile hizmet hızını artırıcı çözümler üretmektedir.

Şişli Kurye

Zamanın ve dolayısı ile hızın öneminin gün geçtikçe daha fazla hissedildiği iş hayatında, özellikle İstanbul için trafik ve ulaşım sorunu da negatif yöndeki bir gidişle giderek artması ile iş dünyasının çok hayati bir ihtiyacı olan belge ve evrak transferlerinin de bu sorundan olumsuz etkilenmesini asgari düzeyde tutmak amacıyla 90'ların başında ortaya çıkarak gelişen kurye sistemi çok başarılı bir şekilde bireysel ve kurumsal ihtiyaç sahiplerine hizmet sağlamaktadır.

Şişli motokurye'nin çalışma şekli mesai saati başlangıcında operasyon merkezimize gelen personelimiz o gün içinde teslimatlar sırasında ihtiyaç duyacağı fatura, taşıma çantası gibi malzemeleri teslim alarak sahaya çıkar ve kendisine çeşitli yollar ile bildirilen ulaşım adres ve kişi bilgilerini alarak çalışmaya başlar. İstanbul trafiğinde hızlı şekilde yol alarak elindeki emtiaları alıcılarına ulaştırır. Ağırlıkla pratik ve hızlı olması için motosiklet kullanarak işlerini yapan kuryeler gün içinde trafikteyken yanımızdan rüzgar gibi geçip gitmeleriyle de meşhurdurlar.

Kurye faaliyetlerinde sıklıkla karşımıza çıkan şeklin motosikletle dağıtım yapan kuryeler olduğunu söylemekle birlikte; diğer farklı araçlar ile tarzına göre farklı isimlerde hizmetlerin de verildiğini de hatırlatırız. Sunulan bu hizmetleri Arabalı, Yaya, Toplu Dağıtım ve gün içi Kiralık Kurye olarak sınıflandırabiliriz.

Arabalı Kurye

Kurye hizmetlerinin, yoğun trafik şartlarının olduğu İstanbul şehrimizde, motosikletle ulaşımın daha kolay olduğu ve aralardan sıyrılması özelliği üzerine çıktığını hatırlamakla beraber, motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı ağırlıktaki eşyalar için de arabalı kurye hizmeti sunulmaktadır.

Yaya Kurye

Yaya kurye ise mesafelerin toplu ulaşım araçlarıyla (Tramvay, metro, tren vb.) daha kolay ve kısa olduğu alanlar için bu araçları kullanarak yapılan teslim şeklidir.

Son yıllarda büyük şehirlerde çok hızlı bir gelişme gösteren kurye şirketlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman, sektöründe uzmanlaşmış olan peraKurye kurye firmasından bir kurye talep edebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki çok iyi araştırma yaparak işinde ehil olmuş kişiler ve firmalarla çalışmanızı ve sizler için çok önemli olan eşyaları veya belgeleri, zaman baskısı altında iken yetersiz kalan firmalara teslim etmeyiniz. Aksi halde üzülmeniz kaçınılmaz olabilmektedir.

peraKurye Şişli'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Şişli MotoKurye Hizmeti
Şişli Arabalı Kurye Hizmeti
Şişli Express Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Şişli Acil İlaç Hizmeti

(1) Yorum

PeraKurye

Şişli kurye şubemiz ile İstanbul geneline Motokurye hizmeti vermekteyiz.