Şerifali Kurye Hizmeti
(0216) 442 12 41


Şerifali Moto Kurye

Şerifali Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

7/24 Şerifali ve İstanbul'un her semtindeyiz

Şerifali Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde sizlerin yardımına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir. Acilen yollanması gereken kargonuz mu var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Bizi arayın! Malınızı kısa vakitte konumuna yetiştirelim. Göndermek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Başarılı, tecrübeli acil moto kuryelerimizle dilediğiniz mevkiye ulaştıralım.

Şerifali Moto Kurye

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafikle başa çıkabilmek, ekonomik bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için böyle bir uygulama uygulanmıştır.

Şerifali kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken teslimatların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve hemen götürülür. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye iletme zamanları, yakın yer 30 dk., uzak adres 75 dk. içerisinde verilir. Evrağınız hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Ancak normal kurye talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz iletilerinizde geç iletim olur ise, şirketimiz mesuliyet kabul etmemektedir. Eğer kargonuz hemen gönderilmesi gerekiyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. da teslimat yapıyoruz.

Kaydı olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyutlardaki kargolarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere gönderilir. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere değişik bir olanak sağlar. Özel olarak, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Başka taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde yollama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadromuz, talebiniz ile birlikte harekete geçer, kısa vakit içinde gönderinizi sizlerden teslim alır.

Şerfali kurye, zamanla yarışır!

Hasan Peker

Şerifali kurye şubemizle ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.