Perpa kurye


(0212) 210 55 57

Perpa Kurye

Perpa kurye, alanında uzman ekip çalışanları ile birlikte sizlere haftanın 6 günü mesai saatleri içinde kurye hizmeti sağlamaktadır. Teslimat ihtiyaçlarınıza uygun olarak, trafik problemi yaşatmadan, günün her saatinde ulaştırılması gereken materyallerinizi sizlerden teslim alarak güvenli bir şekilde adresine teslim etmekteyiz. Müşterisini önceleyen nitelikli bir hizmet anlayışıyla sizlere İstanbul’un bütün ilçelerinde güvenli bir teslimat hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, alternatif ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek; motorlu ya da araç ile hizmet verdiğimiz kadar şehirlerarası teslimat için havayolu taşımacılık hizmetlerinide sunmaktayız. Siz de hizmetlerimiz ile ilgili detayları öğrenmek ve kurye hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon açabilir, WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilir ya da sitemizden iletişim sağlayabilirsiniz.

Perpa Moto Kurye

Hizmet alanlarımız içerisinde yer alan sağlık, gümrük, E-Ticaret, reklamcılık, sanayi, telekominikasyon, resmi belge trafiği, otomotiv sektörü teçhizatları, bireysel ve kurumsal açıdan hemen her boyutta kargoyu adresinizden teslim alıp, istediğiniz bölgeye ulaşımını sağlayabilmekteyiz. Güvenli bir hizmet almak için vakit kaybetmeden siz de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın.


Perpa Acil Kurye

Perpa kurye hizmetleri ile birlikte siz de ihtiyaçlarınız doğrultusunda materyallerinizi günün her saatinde, istediğiniz adese ulaştırabilirsiniz. İstanbul bölgesinde her adrese taşıma hizmeti sağlayabilen hizmetlerimizle siz de bütçenize uygun fiyatlarla çözüm üretebileceksiniz. Kurye hizmetlerinde modern hizmet anlayışını, ihtiyaç hissettiğiniz her türlü taşımacılık opsiyonuyla bir araya getirerek sizlere alışılagelmiş kurye hizmetlerini, güvenli ve güler yüzlü taşımacılık vizyonuyla yansıtıyoruz. İstanbul’un her semtine ve ilçesine ulaşan hizmet yapısı sayesinde siz de güven içerisinde istediğiniz materyalleri taşıtabileceksiniz. Kaliteli motorsikletleri ve teknolojik ekipmanları sayesinde, ihtiyaç hissettiğiniz bütün adımları bir arada sunabilecektir.

Sektörde yer alan alternatif firmalara kıyasla Perpa Kurye, tamamen profesyonel bir anlayış ile hizmet sağlayan firmamız sizlere bütün yasal prosedürleri yerine getirmiş olmanın verdiği güven ve yapı ile birlikte hizmet sunmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet sağlayabildiğimiz için güven ile firmamızı arayabilirsiniz. Sağladığımız alternatif kurye hizmetleri sayesinde VIP anlamda da sizlerin ihtiyaçlarına çözüm sunarak, ister motor ile, isterseniz araçla, isterseniz de özel evraklarınız için hassas bir taşıma güvencesi sağlayabilmekteyiz. Bu anlamda 7/24 çalışan ekip arkadaşlarımız, VIP ve ebatı büyük kuryeleriniz için de özel çözümler üretebilmektedir. Tamamen bütçe dostu fiyatlandırmalar sağlayan firmamız, değişen piyasa şartlarını ve koşullarını ikinci plana atarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütmektedir. Bu anlamda sahip olduğumuz yüzlerce mutlu müşteri deneyimine siz de katılarak, memnun müşteri ailemiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

Perpa Motorlu Kurye

PeraKurye firması Perpa' da , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, gerekli teknolojik donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.

Perpa, Güzel İstanbul'umuzun batısında ki, Küçükçekmecesınırları içeresinde yer alan semt. 1980'lerin başındaEminönü, Karaköygibi semtlerde bulunan imalatcı ve sanayi sektörlerini şehir dışına taşımak için art arda başlayan Perpa Organize Sanayi Bölgesinde yer alan imalatcı siteleri ve İstoç ile 20 sene içinde çok büyük bir değişme göstermiştir

kuryePERA Perpa'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • * Perpa Motorlu Kurye Hizmeti

  • * Perpa Arabalı Kurye Hizmeti

  • * Perpa Acil Motorlu Kurye Hizmeti

  • * Perpa Express Motorlu Kurye Hizmeti

  • * Perpa Gece Motorlu Kurye Hizmeti

  • * Perpa Acil İlaç Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Perpa merkezli şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.