Pendik Kurye
(0216) 442 12 41

Pendik Kurye

Pendik Moto Kurye İstanbul içi kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Pendik Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya gün içi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmeti vermektedir. Pendik motoKurye, motorlu kurye hizmeti veren Pera kurye'nin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Şubemize, merkez ofis numaramız olan 0 212 617 7060 numaralı telefonu arayarak ulaşabildiğiniz gibi 0216 442 1241 numaralı telefonumuzdan direkt irtibat sağlayabilirsiniz.
Pendik Moto kurye'ye mesai saatleri içersinde 0 216 442 1241 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..
Pendik kurye çalışma saatleri hafta içi saat 08:00 - 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 08:00 - 17:00 arasıdır. Ayrıca çalışma saatleri içinde 0 216 442 1241 numaralı Pendik kurye müşteri hizmetlerini arayarak kurye takibi, ücret bilgisi, çağırma veya kuryeniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için Pendik kurye resmi websitesi olan www.kuryepera.com/pendik_kurye.html sitesini ziyaret edin.
Pendik ilçesi, İstanbul ilinin ilçelerinden olan ve son dönemde gelişimini hızla artıran bir mahalledir. İlçede yerleşik olan halkın yanı sıra ulusal ve uluslar arası firmaların fabrikalarının yer alan bir mahalledir.

Pendik Kurye Hizmet Sistemi

Pendik Moto Kurye firmasını arayarak İstanbul genelinde mesai saatleri içinde ve sonrasında nöbetçi kurye sistemi ile çalışan bizlere ulaşabilirsiniz. Pera Kurye’nin çağrı merkezine yapmış olduğunuz moto kurye isteğiniz ile çalışmaya başlıyoruz ve isteğinize uygun gönderi şekline göre verilen sürelerde kurye çalışanımızı adresinize yönlendirerek gönderilerinizi alıyoruz yada istanbulun her hangi bir ilçesinden gelmesini istediğiniz gönderilerinizi alınmasını sağlayarak tarafınıza ulaştırıyoruz. Pendik ilçesinden göndermek istediğiniz veya Pendikndaki iş yerinize ya da ev adresinize gelmesini istediğiniz gönderileriniz evrak, koli, paket, kimlik, pasaport, anahtar, zarf vb önemli olan ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken tüm özel gönderileriniz için KuryePera'nın iletişim numaralarından bizleri ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Pendik Motorlu Kurye Hizmet Şartları

Pendik Kurye gönderi şartları; Merkez firmamızın sunmuş olduğu motokurye hizmetinde müşterilerimizin şubemiz üzerinden yapmış oldukları tüm gönderiler güvencesi kapsamında ulaştırılmaktadır. İstemiş olduğunuz acil yada normal gönderimine uygun motokurye personelimiz evrağınızın alınacağı adrese yönlendirilir ve teslimat formu düzenlenerek teslim alınarak gideceği adrese ulaştırıır, kurye personelimizin düzenlemiş olduğu makbuzun bir nüshası evrağın alındığı kişiye teslim edilir diğer nüshası ise firmamızın arşivinde saklanır.

Pendik'ten yapmış olduğunuz normal gönderi seçeneğiniz de istanbul içi bölgelerde ortalama 3 ila 3.5 saat içerisinde alınıp teslim edilir, acil gönderi seçeneği ile yapılan gönderiler ise istanbul içi bölgelerinde toplam da 1.5 saat içerisinde alınıp gideceği adrese teslim edilir. Ekspres Kurye gönderisi normal kurye gönderisininde iki katı ücret tarifesi uygulanır ve kurye geldiğinde evrağınız hazır olmadığı taktirde motokurye personelinin bekletilmesi doğrultusunda extra olarak bekleme ücreti de tarafinize yansıtılır.

PERA Kurye Pendik'te aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Pendik Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Pendik Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Pendik Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Pendik Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Pendik Kurye Acil İlaç Hizmeti

Hasan Peker

Pendik Kurye şubemiz ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

(0216) 442 12 41