• Hasan Peker
 • (0212) 210 55 57 / (0216) 442 12 41

Kurye Hizmeti Almanın Avantajları

 Motorlu Kurye

Kurye hizmeti avantajları değerli eşya ve ürünlerin en hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bireysel müşterilerin veya kurumların yararlanabileceği bir hizmet olan kurye hizmeti, diğer gönderim hizmetlerine göre müşterisine birçok avantaj sağlamaktadır. Kurye hizmetinin avantajları, genel olarak şunlardır:

 • - Ürün ve eşyaların kargo ya da benzeri gönderim seçenekleri ile gönderilememesi ya da acil bir şekilde teslimat adresine ulaştırılması gereken durumlarda, kurye hizmetleri en kısa sürede gönderim sağlamaktadır.
 • - Kurye hizmeti ile kurumlar ya da bireyler, istedikleri paketi alıcısına hızlı bir şekilde teslim edebilmektedir.
 • - Kurye hizmetleri müşteri odaklı çalışmaktadır.
 • - Kargo gibi gönderim seçeneklerinde birçok kişinin paketi aynı araç içerisinde toplanıp dağıtılırken kurye hizmetlerinde kişiye özel olarak yola çıkılır ve teslimat gerçekleştirilir.
 • - Kurye hizmetleri kapsamında müşterilere ait olan gönderilerin teslimatı yapılırken birçok farklı imkan doğrultusunda hizmet verilebilmektedir.

Kurye Hizmeti Olanakları

Kurye hizmeti, birçok farklı hizmet seçeneği ile müşterilerine teslimat kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen hizmet seçenekleri, birçok gönderim seçeneğini bulundurmaktadır. Firmamız Pera Kurye tarafından müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine göre gerçekleştirilen hizmet seçenekleri şunlardır:

 • 1 - Arabalı kurye hizmeti
 • 2 - Motorlu kurye
 • 3 - Uçak ile kargo hizmeti
 • 4 - Toplu dağıtım hizmetleri

Kurye firmaları, genellikle acil durumlarda yapılması gereken teslimat ihtiyaçlarında ve şehirlerarası teslimat gereksinimlerinde olanak sağlamaktadır. Firmamız Pera Kurye acil durumlarınız için acil kurye ve ekspress kurye hizmetlerini, gece vakitlerindeki teslimat talepleriniz için gece kurye hizmetini, şehirlerarası teslimat için de buna uygun olan hizmet seçeneğini müşterilerinin memnuniyeti için sunmaktadır.

Kurye Hizmetlerinin Güvenilirliği

Kurye hizmetleri, diğer gönderim seçeneklerine göre daha güvenli bir teslimat ulaştırma olanağı sağlamaktadır. Paketlerin gönderilmeden önce zarar görmemesi için gerekli önlemleri alan kurye hizmetleri, en kısa süre içerisinde de ürünü alıcıya ulaştırmaktadır.

Buna ek olarak kaliteli ve güvenilir kurye firmaları, müşterilerin eşyalarına zarar gelebilmesi gibi durumlarda güvence için sigorta seçeneklerini de bulundurmaktadır. Böylelikle müşterinin teslimat adresine ulaştırılmasını istediği pakete bir zarar geldiğinde, kaliteli kurye firması bu zararı karşılamaktadır. Firmamız Pera Kurye’de bulunan sigorta seçeneği ile de müşterilerin zarar gören eşyalarının zararı karşılanmaktadır.

 Kurye

Teslimatları Hızlı Ulaştırma İmkanı

İşinde uzman olan kurye firmalarının en çok önem verdiği noktalardan biri, paketlerin alıcıya en kısa sürede ulaştırılmasıdır. Bir firmanın kurye hizmetlerindeki başarı ölçütünü belirleyen temel noktalardan biri bu olmaktadır. Acil kurye hizmetleri, gece kurye hizmetleri ve ekspress kurye hizmetleri gibi seçenekler, teslimatların daha hızlı alıcıya ulaştırılması gereken durumlarda tercih edilen seçeneklerdir. Bu seçenekler ile hızlı teslimat olanağı da sağlanmış olmaktadır.

Ekspress Kurye Hizmeti Nedir?

Kurye hizmeti avantajları arasında bulunan ekspress kurye hizmeti, müşteri odaklı bir hizmettir. Ekspress kurye hizmeti, motorlu kuryeler ile müşterilere teslimat olanağı sağlamaktadır. Diğer kurye hizmetlerine göre daha hızlı teslimat ulaştırma imkanı sunan bu gönderim seçeneği 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir.

Ekspress kurye hizmeti kapsamında ürünü devralan kurye, hiçbir noktaya uğramadan direkt olarak alıcı adrese ilerlemektedir. Böylelikle oldukça kısa bir süre içerisinde ürünler alıcıya ulaştırılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde oldukça avantajlı bir hizmet olan Ekspress kurye hizmeti, firmamız Pera Kurye tarafından sizlere sunulmaktadır. Paketlerinizi en kısa sürede alıcı adrese ulaştıran Ekspress kurye hizmetinden uygun fiyatlar dahilinde faydalanabilirsiniz.

Uçak Kargo Hizmeti Nedir?

Uçak ile kargo hizmetleri, şehir dışına yapılan teslimat taleplerinde tercih edilen bir seçenektir. Paketin alındığı yer ile devredilmesi gereken alıcı adres arasındaki mesafenin çok fazla olduğu durumlarda uçak ile kargo seçeneği tercih edilmektedir. Uçak ile yapılan teslimat işlemleri şu aşamalar ile gerçekleştirilmektedir:

 • 1) İlk olarak alıcı adres konumu net olarak belirlenmektedir.
 • 2) İkinci adımda ise alıcı adrese ne zaman ve nasıl ulaşılacağı yönünde planlama yapılmaktadır.
 • 3) Daha sonra paketler, gönderen kişiden teslim alınmaktadır.
 • 4) Eşyaları korumaya yönelik gerekli paketlemeler yapılarak kargo uçaklarına yerleştirilmesi sağlanır.
 • 5) Uçağın inmesinden sonra görevli olan kurye ağı aracılığı ile paketler teslim alınmaktadır.
 • 6) En son adımda da paketler alıcıya ulaştırılmak için son kez servis görür.
 • 7) Firmamız Pera Kurye, uçak ile kargo hizmetinde tüm bu adımları eksiksiz uygulayarak sorunsuz bir şehirlerarası kurye hizmeti sunmaktadır.

Motorlu Kurye Hizmeti Nedir?

Motorlu kurye seçeneği, kurye hizmeti avantajları kapsamında oldukça önemli yeri olan bir hizmet seçeneğidir. Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu durumlarda ya da acil durumlarda yapılması gereken teslimat işlemlerinde, motorlu kuryeler görev almaktadır.

Teslim alınan paketleri en kısa sürede alıcı adrese ulaştırmak için birçok yol güzergahı bilen kuryeler, hızlı teslimat hizmetinin yanı sıra güvenli bir hizmet de sunmaktadır. Yolculuk öncesi eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyen kurye görevlileri, eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemleri almaktadır. Firmamız Pera Kurye’nin motorlu kurye hizmeti ile teslim ettiğiniz ürünler, en kısa sürede alıcı adrese ulaştırılmaktadır.

Pera Kurye

organize sanayi motorlu kurye
Motorlu kurye
Normal kurye
Moto kurye
Kurumsal firma