Kavacık Kurye


(0216) 442 12 41


Kavacık Moto Kurye İstanbul genelinde motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

Kavacık kurye şubesi ile PERA KURYE kurumsal ve bireysel Kavacık merkezli müşterilerinin hizmetindedir.
Kavacık, Fatih Sultan Mehmet köprpsünden geçip ilk tem çıkışında bulunan mahalle İstanbul'un Anadolu yakasındaki Maslak konumundadır. Son yıllarda burası da bir nevi plaza merkezi olmuştur.
Sizlerle birlikte Kavacık'ta yer alan şubemizden Moto Kurye hizmeti almak için her zaman ki gibi 0212 210 55 57 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabildiğiniz gibi ayrıca da www.kuryepera.com adresinden sitemizi inceleyebilir ve o an ki ihtiyacınıza en uygun olan kurye hizmetini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.
Pera kurye Kavacık kurye olarak Kavacık'ta yerleşik bulunan işletmelerin kurye ihtiyaçlarının çözümüne yönelik profesyonel yöntemler uygulamaktadır. Motorlu kurye ihtiyacı hasıl olduğunda Kavacık Kurye ye 0212 617 7060 numaralı telefondan ulaşılır ise sizlere işinizin aciliyet durumuna göre normal kurye ya da acil kurye olarak gelen motorlu kurye gönderinizi sizlerden teslim alır ve belirtilen adrese ulaştırır.
Evrak dağıtımının kurye sektöründe Pera kurye Kavacık kurye ile bireysel ve kurumsal müşterilerine, kurye hizmetini kaliteli ve güvenli olarak sunmasının yanında uygun bir fiyat politikasınıda uygulamaktadır.
Yoğun bir kurye ihtiyacı bulunan Kavacık'ta kuryePERA kurye aşağıdaki kurye hizmetlerini de vermektedir.

Kavacık Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Yaya Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kavacık Kurye Acil İlaç Hizmeti
Kavacık Kurye Ucuz Kurye Hizmeti


(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Kavacık merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.

Kavacık Moto Kurye