Bostancı Kurye Hizmeti
(0216) 442 12 41Bostancı Moto Kurye Hizmeti

Bostancı Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur.

Bostancı Kurye'yi Nasıl Çağırabiliriz?

Merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ya da WhatsApp numaramız (0216) 442 12 41 üzerinden bizlere mesaj atarak hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bostancı kurye 2013 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluş tarihinden bu yana moto kurye sektöründe tecrübeli bir kadroya sahip olan firmamız;
kurye, acil kurye, arabalı kurye, uçak kurye, gece kurye v.b. alanlarda hizmet vermektedir.

Bostancı Kurye

Zamanın ve hızın öneminin gün geçtikçe daha fazla hissedildiği iş hayatında, özellikle İstanbul için trafik ve ulaşım sorunu da negatif yöndeki bir gidişle giderek artması ile iş dünyasının çok hayati bir ihtiyacı olan belge ve evrak transferlerinin de bu sorundan negatif etkilenmesini asgari düzeyde tutmak amacıyla 90'ların başında ortaya çıkarak gelişen kurye sistemi çok başarılı bir şekilde bireysel ve kurumsal ihtiyaç sahiplerine hizmet sağlamaktadır.

Bostancı moto kurye'nin çalışma şekli mesai saati başlangıcında operasyon merkezimize gelen motorlu kurye o gün içinde teslimatlar sırasında ihtiyaç duyacağı fatura, taşıma çantası gibi malzemeleri teslim alarak sahaya çıkar ve kendisine çeşitli yollar ile bildirilen ulaşım adres ve kişi bilgilerini alarak kurye hizmeti vermeye başlar. İstanbul trafiğinde hızlı şekilde yol alarak elindeki emtiaları alıcılarına ulaştırır. Ağırlıkla pratik ve hızlı olması için motosiklet kullanarak işlerini yapan kuryeler gün içinde trafikteyken yanımızdan rüzgar gibi geçip gitmeleriyle de meşhurdurlar.

Kurye faaliyetlerinde sıklıkla karşımıza çıkan şeklin motosikletle dağıtım yapan kuryeler olduğunu söylemekle birlikte; diğer farklı araçlar ile tarzına göre farklı isimlerde hizmetlerin de verildiğini de hatırlatırız. Sunulan bu hizmetleri Arabalı, Yaya, Toplu Dağıtım ve gün içi Kiralık Kurye olarak sınıflandırabiliriz.

Arabalı Kurye

Kurye hizmetlerinin, yoğun trafik şartlarının olduğu İstanbul şehrimizde, motosikletle ulaşımın daha kolay olduğu ve aralardan sıyrılması özelliği üzerine çıktığını hatırlamakla beraber, motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı ağırlıktaki eşyalar için de arabalı kurye hizmeti sunulmaktadır.

Yaya Kurye

Yaya kurye ise mesafelerin toplu ulaşım araçlarıyla (Tramvay, metro, tren vb.) daha kolay ve kısa olduğu alanlar için bu araçları kullanarak yapılan teslim şeklidir.

Son yıllarda büyük şehirlerde çok hızlı bir gelişme gösteren kurye şirketlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman, sektöründe uzmanlaşmış olan PERA KURYE kurye firmasından bir kurye talep edebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki çok iyi araştırma yaparak işinde ehil olmuş kişiler ve firmalarla çalışmanızı ve sizler için çok önemli olan eşyaları veya belgeleri, zaman baskısı altında iken yetersiz kalan kurye firmalarına teslim etmeyiniz. Aksi halde üzülmeniz kaçınılmaz olabilmektedir.

Bostancı Moto Kurye


Kurye Pera geniş dağıtım ağı ile Gebze ve İstanbul genelinde mesai saatleri içerisinde motorlu kurye hizmeti vermektedir. Bostancı içinde ya da Bostancı çevresinden her türlü arabalı kurye ve motorlu kurye aracılığıyla teslimat servisimize 0216 442 1241 no'lu telefonumuzdan arayarak ulaşıp kurye talep edebilirsiniz. Talebinize uygun en yakın motorlu kuryemiz tarafınıza yönlendirilerek siparişiniz 1 saat içerisinde talepte bulunduğunuz adresinizden teslim alınacaktır.

Motorlu Kurye servisimizle Bostancı ilçesinden her semte, bölgeye gün içi istekleriniz doğrultusunda aldırmanız/göndermeniz gereken her türlü emtiayı ulaştırabilirsiniz.

Bostancı moto Kurye hizmetlerinin sağlamış olduğu avantajlar, ihtiyaç sahibi şirketler ve bireysel müşterilerimizce kullanılarak nitelikli bir çözüm aracı olarak kullanılmaktadır. Bu sayede vakit nakittir ilkesi ile zaman kazanılarak tasarruf edilmekte ve işler pratik bir şekilde çözüme sağlanmaktadırmaktadır.

Bostancı kurye firması tercih etmeniz sayesinde çalışma ortamınızın dışında halledilmesi gereken sorumluluklarınız için çalışan ihtiyacının getirdiği sosyal sorumluluklar ortadan kaldırılmış olmaktadır. Ayrıca dışarıda işlerinizi yönetecek çalışanın alternatifinin olmaması nedeniyle izin süreçlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve olağan iş akışını aksatabilmektedir. Pera Kurye gibi Bostancı ve tüm İstanbul geneline yayılmış geniş bir motorlu kurye ağına sahip moto kurye firmasından hizmet almak büyük kolaylık ve çözüm yoludur.

Bostancı moto kurye'yi arayarak kurye ücretini ve ne kadar sürede teslimat yapılacağı bilgisini öğrenerek ihtiyacınız doğrultusunda Express Kurye, Normal Kurye, Araçlı Kurye veya VİP Kurye Gönderi seçeneklerimizden birini talep edebilirsiniz.


Bostancı Moto KURYE
(0216) 442 12 41


Kurye Pera Bostancı'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Bostancı Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Arabalı Kurye Hizmeti
Bostancı Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Express Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Yaya Kurye Hizmeti
Bostancı Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Bostancı Acil İlaç Hizmeti
Bostancı Ucuz Kurye Hizmeti

(1) Comments

Hasan Peker2 min ago

Bostancı merkezli firmamız ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.