Beylikdüzü Motorlu Kurye (0212) 210 5557 Beylikdüzü Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • (0212) 210 5557

Beylikdüzü Motorlu Kurye

Beylikdüzü Motorlu Kurye

Beylikdüzü motorlu kurye hizmetini İstanbul genelinde uzun yıllardan bu yana veriyoruz. Bizlere inanan müşterilerimize buradan bir kez daha teşekkür ediyoruz. Uzun yıllar sektörde adını duyuran ve başarılı işlere imza atan Pera Kurye, başarılı hizmetlerine devam ediyor.

Normal kurye başta olmak üzere, araçlı kurye ve diğer kurye hizmetlerimizi gün geçtikçe daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz.

Beylikdüzü Moto Kurye Normal Kurye

Normal kurye hizmeti, gün içerisinde teslim edilen her türlü paketi temsil ediyor. Normal kurye hizmetinde motorlu ve minibüs gibi araçları kullanıyoruz.

Gönderilerin hacim ve ağırlığına göre araç türü de değişebiliyor. Mesela toplu gönderilerinizde geniş ve içi özel olarak tasarlanmış minibüs araçlarımızı kullanıyoruz. 30 kilogramı geçmeyen ve hacimce orta boyutlarda olan gönderileriniz için ise motosiklet araçlarını kullanıyoruz.

Diğer kurye türlerinde olduğu gibi normal kurye hizmetinde de, gönderinin teslim edileceği adres ve süre gibi bilgileri öğrenmemiz gerekiyor. Gerekli bilgileri aldıktan sonra, merkezimizle bağlantılı kurye personeline görevi veriyoruz. Teslimat aşamasının her anını takip edebilmeniz adına, özel olarak oluşturduğumuz sistemden yararlanmanızı sağlıyoruz. Gönderilerinizi cep telefonu uygulamasından ya da internet adresimizden takip edebiliyorsunuz.

Ayrıca dilerseniz gönderinizin teslim edildiğine dair sizlere mesaj gönderiyoruz.

Beylikdüzü Araçlı Kurye Hizmetleri

Genelde toplu gönderimlerde araçlı kurye hizmetini kullanıyoruz. Beylikdüzü araçlı kurye hizmetimizden yararlanabilmeniz için gönderilerinizin, belirli sayılarda ve ağırlıkta olması gerekiyor.

Araçlı kurye hizmeti müşterilerimize birçok avantaj sağlıyor. Toplu teslimat avantajlarından yararlanarak, daha az ödüyorlar. Çok sayıda olan gönderilerinin zarar görmeden teslim edileceğini bilerek diğer işleriyle ilgileniyorlar. Zaman sıkıntıları olmuyor. Çünkü Pera Kuryenin zamanında teslimat yaptığını biliyorlar.

Arabalı Kurye

Beylikdüzü kurye belirlenen zaman aralıkları dahilinde oluşturduğumuz sistemle toplu gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

Araçlı kurye hizmetinden en çok matbaaların ve büyük şirketlerin yararlandığını söyleyebiliriz. Davetiye, broşür ve şirket evraklarının gün içerisinde tam zamanında yerlerine ulaştırılması gerekiyor. Bu yüzden kurye hizmetinden yararlanılıyor.

Pera Kurye Beylikdüzü Kurye Hizmetleri

Çok sayıda ve kısıtlı zaman aralığında yetişmesi gereken gönderileriniz için bizlere güvenebilirsiniz.

Motorlu kurye ya da araçlı kuryelerimizle yoğun bir şekilde çalışmaya ve zamana karşı yarışmaya devam ediyoruz.

Pera Kurye firması olarak hız ve güvenlik bizim için birinci derecede önemlidir. Hızlı olabilirsiniz, fakat gönderileri güvenli bir biçimde teslim etmedikten sonra, hızın bir anlamı kalmıyor.

Gerek motorlu kurye, gerekse toplu dağıtım işlemlerinde sistemli çalışmak oldukça önemlidir. Eğer sistemli çalışmazsanız, gönderileri karıştırabilir, yanlış adreslere gitmesine neden olabilirsiniz.

Her türlü gönderileriniz bizimle güvende!

Pera Kurye

Beylikdüzü Motorlu kurye
Motorlu kurye
Normal kurye
Beylikdüzü araçlı kurye