Beykoz Motorlu Kurye (0216) 442 1241 Beykoz Moto Kurye
  • Hasan Peker
  • (0216) 442 1241

Beykoz Motorlu Kurye

Beykoz Motorlu Kurye

Pera Kurye, Beykoz motorlu kurye hizmetiyle hem zamandan, hem de paradan tasarruf sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Yazımızı sonuna kadar okuyarak, bu sorunun cevabını bulabilirsiniz. O zaman başlayalım!

Beykoz Motorlu Kurye Acil Kurye

Moto kurye hizmeti İstanbul genelinde yaygın olmasına rağmen, sistemli çalışan ve kaliteli hizmet veren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Nedeni ise kurye firmalarının ilk kuruldukları zaman ki heyecanlarını kaybetmeleridir.

Ünlü Çinli filozof Konfiçyüs: “Sevdiğiniz işi yaparsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız” demiş. Ne kadar da doğru bir söz.

İşte Pera Kurye firması olarak bu sözün hakkını sonuna kadar veriyoruz. Tabi ki her işte olduğu gibi yaptığımız işin de zorlukları var. Ancak biz işimizi severek yapıyoruz. Bu yüzden yıllardan bu yana sektörde başarıyı yakalamış ve sürdürmeye devam ediyoruz.

En iyi verdiğimiz hizmetlerden birisi de acil kurye hizmeti. İstanbul genelinde en az bizim kadar yoğun çalışan bir sürü firma var. Bu firmaların hepsi de acil işlere sahip. O kadar işlerinin arasında bir de paket ya da kargo göndermekle uğraşmak istemiyorlar. Açıkçası haklılar da…

Biz de deneyimli ve profesyonel kargo firması olarak onlara hak veriyoruz ve başta acil işleri olmak üzere, tüm kurye işlemlerinde onlara yardımcı oluyoruz.

Acil kurye hizmetini hem özel olarak tasarlanmış minibüs tarzı araçlarla, hem de motosiklet araçlarıyla sağlıyoruz. Ancak asıl önemli olan kullandığımız araçlar değil, sistemdir. Yılların deneyimiyle oluşturduğumuz sistemle, kurye personelini ve araçlarını verimli bir şekilde kullanıyoruz. Böylece acil olarak yetişmesi gereken kargolarınızı tam zamanında belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Diğer Kurye Hizmetlerimiz

Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda dağıtım türlerimizi geliştirdik. VIP ve gece kurye hizmetleri de bunlardan bazılarıydı. Maddi ve manevi değere sahip paketlerin güvenli ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırılması adına VIP kurye hizmetini devreye soktuk. Bu konuda deneyimli personel ve özel araçlarla özel paketlerin güvenli bir şekilde adresine ulaşmasını sağlıyoruz.

Mesai saatlerinden sonra teslim edilmesi gereken paketler için ise gece kurye servisini kullanıyoruz. Akşam 18.00’dan sonra sizlerden gelen talepler doğrultusunda, gece kurye hizmetini sağlıyoruz.


Arabalı Kurye

Pera Kurye Beykoz Motorlu Kurye Hizmeti

Beykoz motorlu kurye hizmetini etkili bir sistem dahilinde veriyoruz. Merkezimiz ve kurye personelimiz arasında oluşturduğumuz bu sistemi daha verimli hale getirmek adına çalışmalarımız devam ediyor.

Arabalı kurye hizmetimizi çoklu gönderilerinizde kullanıyoruz. Ağır ve sayı olarak çok olan gönderileriniz böylece hızlı ve güvenli bir şekilde adreslerine teslim ediliyor.

Motorlu kurye başta olmak üzere tüm servislerimizle 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Beykoz Motorlu Kurye ile her türlü gönderileriniz güvende!

Pera Kurye

Beykoz Motorlu kurye
Motorlu kurye
Moto kurye
Arabalı kurye