• Hasan Peker
  • (0212) 210 55 57

Araçlı Kurye İstanbul

Moto Kurye

Araçlı Kurye İstanbul genelinde ve İstanbul’un her noktasına, Pera Kurye tarafından sağlanmaya devam ediyor.

Motor kurye ve arabalı kurye hizmet türlerimizle, sizlere hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Sorumluluğunu aldığımız paket sayısına ve bu paketlerin teslimat zamanlarına göre, teslimatları arabalı kurye yardımıyla gerçekleştiriyoruz.

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir?

Arabalı kurye, motorlu araçların taşıyamayacağı büyüklükte ve ağırlıkta olan paketleri taşıma hizmetidir. Ayrıca motorlu araçların taşıyabileceği ancak, bir den fazla paketlerin, birbirlerine yakın adreslere teslim edilmesinde de arabalı kurye hizmeti tercih edilir.

Zamandan ve paradan tasarruf etmek için birden fazla paketin yakın olan adreslere, arabalı kurye yardımıyla teslim edilmesi daha mantıklıdır.

Neden Arabalı Kurye Hizmeti?

Yük olarak ağır olan paketlerin güvenli teslimatını sağlar. Arabalı kuryede İstanbul trafiğinden dolayı zaman sorunu olabilir. Bu yüzden gün içerisinde teslim edilmesi gereken yani acil durum özelliği sergilemeyen paketlerin teslim edilmesi için araba kullanılır.

Mesai saatleri içerisinde paketlerin güvenli bir şekilde teslim edilmesi önemlidir. Birbirlerine yakın olan teslimat adreslerinde bu yüzden arabalı kurye hizmeti ön plana çıkar.

Ayrıca araba ile daha geniş alanlara dağıtım imkanı bulunmaktadır. teslimat detayları ve türleri, motorlu kuryedekinde olduğu gibidir.

Zaman açısından herhangi bir aksamanın yaşanmaması adına, Pera kurye, araba ile dağıtımda planlama yapmaktadır. Gidilecek güzergahları iyi hesaplayarak ve trafik durumunu da kontrol ederek, iyi bir plan oluştururuz. Tabi ki hava durumu da trafiği etkilediği için yola çıkmadan önce mutlaka hava durumunu da göz önünde bulundururuz.

Arabalı Kurye Fiyatları

Daha önceki makalelerimizde, paket teslimatlarının paketlerin ağırlığına ve ulaştırılma mesafesine göre değiştiğini söylemiştik. Araçlı kurye hizmetinde de aynı durum söz konusudur. Ancak arabalı kurye hizmetinin diğerlerine oranla daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Arabalı kurye fiyatları, normal kurye fiyatının 5 katı olarak ücretlendirilir. Neredeyse tüm kurye firmaları fiyat olarak aynıdır. Pera Kuryeden arabalı kurye hizmeti almadan önce fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. İnternet sitemizin iletişim sayfasından fiyat bilgisi almanın dışında, soru, görüş ve isteklerinizi de bizlere iletebilirsiniz..

Pera Kurye2 min ago

Araçlı kurye İstanbul
Arabalı kurye
Arabalı kurye fiyatları
Araçlı kurye