• Hasan Peker
  • (0216) 442 1241

Arabalı Kurye Nedir?

Arabalı Kurye

Arabalı kurye, motorlu kuryelerimizin taşıyamayacağı paketlerin taşınması amacıyla sizlere sunduğumuz bir hizmettir. Ebat olarak büyük, ağır ve kırılabilir paketlerin gönderimi için arabalı kurye hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Gönderim sırasında firmamız için önemli olan nokta; gönderilerin alıcısına sağlam bir şekilde teslim edilmesidir. Bu sebeple moto kurye kullanımının gerek eşyanın ebatı gerekse de adedi bakımından mümkün olmadığı noktalarda ve şehirlerarası gönderilerde de arabalı kurye hizmeti ile sizlere destek sağlıyoruz.

Hizmetimiz motor kurye kullanımının mevcut olduğu durumlarda da tercih edilebilmektedir. Arabalı kurye, İstanbul’un tüm ilçe ve semtleri için kullanılacağı gibi çevre iller için de tercih edilebilir. İstanbul ve çevre illerine gönderilecek olan herhangi bir paket, aynı gün içerisinde teslim edilmekte ve gönderileriniz zaman kaybetmeden alıcılarına ulaşmaktadır.

Arabalı Kurye Hizmeti Nedir? Ne İşe Yarar?

Müşterimizin gönderi çeşidine, ebatına, niteliğine göre pek çok farklı kurye hizmeti sunmaktayız. Pera Kurye olarak büyük ebatlı, çok değerli ya da kırılabilecek eşyaların taşınması için sunduğumuz arabalı kurye hizmeti de bu hizmetlerden birisidir. Sizlerin isteği doğrultusunda sunulan arabalı kurye hizmeti, şehirler arası gönderilerinizin de teslim edilmesine olanak sağlar. Araçlarımız, tüm gönderilerin kısa süre içerisinde ulaşmasına olanak sağlar.

Arabalı kuryelerimiz, İstanbul’da her semtin kısa yollarını ve trafik sorunlarını bilmektedir. Bu sebeple gönderilerinizin en hızlı şekilde teslim edilebilmesi için kestirme yollar ve trafiksiz saatler kuryelerimiz tarafından tercih edilir. İstanbul’un en hızlı arabalı kurye hizmeti için Kurye Pera’yı tercih edebilirsiniz.

Arabalı Kurye Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

Pera Kurye’yi tercih ederek faydalanacağınız her kurye hizmeti birbirinden farklı avantajlardan faydalanabilmenize de olanak sağlar. Arabalı kurye hizmetimizin de kendi içerisinde sizlere sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar genel olarak şu şekildedir;

  • - Kullanıcılarına tamamen güvenli bir kurye hizmeti sunar, gönderilerini garanti altına alır.
  • - Gönderinin başına bir şey gelmesi durumunda oluşabilecek zararı tazmin etme garantisi verir.
  • - Arabalı kurye ile kaza yapma riski çok daha azdır.
  • - Arabalı kuryeyle gönderilen gönderiler olumsuz hava koşullarından etkilenmezler.
  • - Çoğunlukla moto kurye hizmeti kadar hızlı teslimat yapmaktadır.
  • - Kuryeye verilen ürünler, teslimat süreci boyunca takip edilebilir.
  • - Aynı gün teslimat sağlayarak zamandan tasarruf sağlar.

Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması adına kurulmuş uzman ekibimiz, arabalı kurye hizmetinden müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanmasını sağlamaktadır. Bu sayede arabalı kurye avantajlarının yanı sıra Pera Kuryeyi tercih etmenin kendi avantajlarından da faydalanmış olacaksınız.

Güvenli Arabalı Kurye Hizmeti

Firmamız gönderimini sağladığı her paketin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Gönderim sırasında gerek firmamız gerekse de kuryelerimiz tarafından tüm önlemler alınmakta ve paketleriniz güvenilir bir şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

Arabalı kurye hizmeti de dahil olmak üzere tüm kurye hizmetlerinizde gönderilerinize herhangi bir zarar gelmesi durumunda zarar, firmamız tarafından karşılanır.

Arabalı Kurye

Gönderi yola çıkmadan önce, firmamız tarafından talep eden müşterilerimizin ürünlerine sigorta hizmeti sunulmaktadır. Güvenli arabalı kurye hizmeti sağlamak ve müşterilerin herhangi bir sorun yaşamasını önlemek amacıyla gönderilerin her aşamasında üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu hizmetimizi tercih ederek ister kurumsal ister bireysel gönderinizin teslimatını gönül rahatlığıyla takip edebilirsiniz.

Gönderilerim Ne Kadar Sürede Ulaşır?

Pera Kurye olarak, müşterilerimize en hızlı kurye hizmetini sunmaya çalışmaktayız. Gönderilerin gideceği adres, trafik durumu gibi etkenler varış süresini etkileyen faktörler olsa da tüm gönderileriniz gün içinde muhakkak teslim edilmektedir. İstanbul içi olan gönderiler 1-3 saat arasında teslim edilebilirken, çevre illere giden gönderilerin teslimat süreleri trafiğin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Kuryeye Verdiğim Gönderilerimi Nasıl Takip Edebilirim?

Arabalı kurye hizmetinden faydalanmak amacıyla bize ulaştığınızda size bir araç yönlendirilmektedir. Gelen araca gönderinizi yükledikten sonra kuryemiz gönderi takibi amacıyla size bir kod iletecektir. Bu kod ile güncel bir şekilde gönderinizin nerede olduğunu görüntüleyebilmektesiniz. Böylece “kuryem nerede, vaktinde ulaşabilecek mi?” gibi sorularla kendiniz yormamış olacaksınız. Ayrıca arabalı kurye hizmetimizi tercih ederek gönderdiğiniz gönderiniz teslimat adresine ulaştığında ve teslim edildiğinde de sms ile bilgilendirme yapmaktayız.

Arabalı Kurye Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Bir ürünü başka bir yere naklettirmek amacıyla kargoya verdiğinizde, yola çıkacağı saati, ulaşacağı saati ve kaç günde ulaşacağını seçmeniz mümkün değildir. Arabalı kurye hizmeti tam da bu sorunların çözümü için mevcuttur. Bu hizmette, gönderinin alınacağı saati de, ulaşacağı saati de siz seçersiniz.

Arabalı kurye hizmetinden faydalanmak için öncelikle Pera Kurye web sitesi üzerinden ya da web sitemizde yer alan telefon numarasını kullanarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede kurye için hizmet verecek aracımız bize ilettiğiniz adrese ulaşacaktır. Gönderiyi sizden alacak, size takip kodunu iletecek ve yola çıkacaktır. Daha sonra da, saatler içerisinde yine bize bildirdiğiniz adrese teslimatı gerçekleşecektir.

Pera Kurye

Arabalı kurye
Motorlu kurye
Moto kurye
Pera kurye

Moto Kurye S.S.S


Moto Kurye Kimdir?

Moto Kurye, bölgesel olarak hizmet vermek amacıyla Pera Kurye Hizmetleri çatısı altında kurulan ve gerektiğinde İstanbul genelinde de hizmet veren bir motokurye şubesidir.

Lojistik konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda (0212) 210 55 57 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz, ayrıca (0546) 696 21 40 numaralı whatsapp hattımızdan ya da kuryepera@gmail.com e-posta adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Moto Kurye ne Taşır?

Moto Kurye, Resmi makamlarca taşınması yasaklanmamış olan her türlü emtiayı taşımaktadır

Moto Moto kurye profesyonel bir kadroya sahiptir. Tecrübeli Moto şube çalışanlarımız İstanbul’u çevre illeri çok iyi tanır ve gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için çeşitli hizmet seviyeleri arasından yaptığınız seçime göre ulaştırırlar.