Kartal Kurye Hizmeti


(0216) 442 12 41


Kartal Moto Kurye İstanbul içi motorlu kurye hizmeti veren ticari bir kuruluştur. Merkez ofis numaramız olan 0 212 210 5557 numaralı telefonu arayarakta ulaşabilirsiniz.

7/24 Kartal ve İstanbul'un her semtindeyiz

Kartal Kurye, Bireysel ve kurumsal kişilerin acil veya gün içi her çeşit toplu ya da adetsel olarak gönderilerinizin gönderilmesi ile herhangi bir adresten aldırılması gereken birşeyin ve şirketlerin her türlü fatura gönderimi,teklif gönderimi, resmi kurumlara iletilmesi gereken yazışma ve benzeri her türlü iletiler motorlu kuryeler ile bir kaç saat içerisinde ulaştırılmaktadır.

Kartal Kurye

Her türlü ihtiyaçlarınız için İstanbul'un her semtinde ve Kartal de kurye hizmeti günün her saatinde verilmektedir.

Kartal de kurye hizmeti için ihtiyaç duyduğunuz anda (0216) 442 12 41 nolu hattımızdan bizi arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz. Kartal moto Kurye uzun yıllardır motorlu kurye hizmeti vermekte ve tüm İstanbul genelindeki müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermekteyiz. Bizi aramanız neticesinde en yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz 30 dakika içerisinde teslim alınacaktır.

Ücretler sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Ücret ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi ve Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz. Kurye Kartal ...

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kartal Kurye bireysel ve kurumsal müşterilerine, acil veya güniçi teslim olarak iki türlü Moto Kurye hizmetleri vermektedir.
Kartal Kurye motorlu kurye hizmeti veren Kuryepera kurye'nin alt şubesi olan ticari bir kuruluştur. Şubemize, merkez ofis numaramız olan (0212) 210 5557 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
Kartal Kurye şirketine gelen her gönderi Kuryepera Kurye'nin garantörlüğü altındadır. Hizmetin kalitesine azami ölçüde dikkat eden şubemiz gelen siparişleri talep edilen motorlu kurye çeşidine göre sahadaki kuryeMaltepeler aracılığı ile mümkün olan en hızlı şekilde göndericiden alınıp istenen adresteki alıcıya ulaştırmak bizim işimizin adıdır. Bu nedenle bizim müşterilerimiz en müsait kurye gönderileceğinden emindirler. KuryePERA kurye teslimatı verilen süre içersinde yapmak için Maltepe kurye şubesinde de kuryeler arasında hizmet kalitesini artırıcı sistemler uygular.
Kartal kurye' ye alınan siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, belirtilen süreler içersinde teslim edileceği adrese teslim eder. Maltepe kurye ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.
Kartal Kurye motorlu kurye kiralama hizmeti de vermektedir.
Kartal Kurye ile nöbetci eczaneden ilac siparişi dahi verebilirsiniz.

Daha sonra o verilen bilgiler kurye firmasında operasyon bölümüne iletilir ve operasyon merkezi alınacak adrese en yakın olan moto kuryeyi göndericiye yönlendirir. Kurye personeli gelip evrakı ilgiliden teslim alır. Daha sonra personel evrakı götürüp gideceği yere teslimatı yapar ve müşteriye de teslimat hakkında bilgi verir. KARTAL KURYE zamanla yarışır ve evrakı mümkün olan en kısa zamanda adrese ulaştırır. Bu hizmet kendi içerisinde moto kurye yaya kurye, kiralık kurye, arabalı kurye gibi farklı bölümlere ayrılır ve hepsi farklı hizmetleri yerine getirir. Kartal kurye olarak bizler, hızlı kurye, güvenilir kurye ve tam zamanında kurye misyonu ile hizmet vermekteyiz. Kuryepera kurye'nin etkin bir şubesi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, son sistem teknoloji ile donatılmış araçlar ve alanında eğitimli kurye elemanları ile nitelikli, hızlı ve güvenilir hizmetler veren Kartal kurye olarak , bunu yaparken elbetteki kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlara evrak ve paketlerinizi hedeflerine taşımaktadır.

Hızlı Kurye Sistemi İçin KARTAL Motorize Ekipler Kurulmuştur

KARTAL Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. KARTAL motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Kurye firması KARTAL da , sıfır sorun ve tam zamanında teslim ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu sektörde hizmet kalitesinin en üst seviyede olması gerekmektedir. Çünkü taşınan evrak emanettir ve personel de bu emaneti büyük bir titizlikle taşımaktadır. Genellikle motorize kurye ekipleri ile hizmet veren firmalar, büyükşehirlerin trafik sorunundan etkilenmeyerek gönderileri kısa bir süre içinde alıcılara teslim etmektedir. Bu yöntemle değerli evrak dahil olmak üzere birçok emtia sevk edilmektedir. Kurye personeli, telsiz donanımına sahiptir. Bunun nedeni, gönderinin zamanında alınmasını sağlamaktır. Bir evrak olduğu zaman kurye merkezi en yakın ekibi harekete geçirir. Bu sayede personel adrese mümkün olan en kısa sürede ulaşır ve evrakı alarak gideceği adrese teslim eder.

Telefon Etmek Yeterlidir

Tüm gönderilerin güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi için KARTAL kurye telefon numarasını aramak yeterli olmaktadır. Merkeze telefon edilir edilmez en yakın yerdeki personel harekete geçirilir. Bu personel de genellikle motokuryedir. Bu motokuryeler hızlı teslimatları geçekleştirmektedir. Ayrıca şehir içindeki gönderilerin teslimini yapmaktadır. Motorize ekiplerle birlikte gönderi en fazla 90 dakika içinde alıcıya ulaştırılmaktadır. Buna, ekspres kurye de denilmektedir. Normal hizmete göre fiyat biraz yüksek olsa da gönderilerin kısa bir süre içinde adrese teslimi gerçekleştirilmektedir. Geleneksel yolla gönderilen evrakın kimi zaman haftalar sonra adrese teslim edildiği bilinmektedir. Oysa kurye sisteminde böyle bir sonuçla kesinlikle karşılaşılmamaktadır. Bu hizmette hızlı olmak esastır.

Firmalar da teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak en güvenilir ve en hızlı teslimatları gerçekleştirmektedir. Kurye hizmeti KARTAL zamanla yarışmaktır. Ayrıca müşterinin kuryenin ne zaman geleceğini bilmesi de önemlidir. Gönderi sahibi telefon ettiği anda ekiplerin yola çıkması ve evrakı hemen alması önemlidir. Ayrıca gönderinin ne zaman teslim edilmesi de son derece önem taşımaktadır. İşte hızlı kurye hizmeti sunan firmalar, motorlu ekipler kurmuş ve bu tür soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmıştır.

KuryePERA kurye Kendisiyle Yarışıyor

Kurye KARTAL firmaları, trafik yoğunluğuna takılmadan evrakın ulaştırılmak istendiği adrese en kısa süre içinde teslim etme kapasitesine sahiptir. Firmanın hedeflerini sürekli yenileyen ve kelimenin tam anlamıyla kendileriyle yarışan kurye firmaları, gerek iş hayatında gerekse özel yaşamda gereksimin duyulan bütün evrak ve paket kurye işlerini büyük bir titizlikle ve oldukça hızlı bir şekilde tam zamanında teslim etmektedir. Profesyonel hizmet veren firmalar, acil kurye, arabalı kurye, ekspres kurye, yaya kurye ve kiralık kurye alanında da hizmet vererek normal gönderi, gün içi teslimat, ertesi gün teslimatı, gece kurye ve ekspres teslimatı gibi seçenekleri de sunmaktadır.

Müşterinin istediği zamanda, davetiye dağıtımı, broşür dağıtımı, imzalı dağıtım ve toplu dağıtımı gibi kurye hizmetlerini de sunan firmalar, bunları işlemleri gerçekleştirirken son sistem iletişim ağları kullanarak, hizmet istendiğinde en yakın ekipleri o alana yönlendirerek zaman kazanılmasını sağlamaktadır.KARTAL kuryeFirmalar bu sayede müşterilerine de zaman kazandırmaktadır. Kurumsal kurye firmaları, hizmet işlemlerini internet sitesinden online ya da telefonla hizmet isteği, otomasyon programına girilerek yönlendirecek operatöre ulaştırılması, en yakın kurye ekibinin müşteriye yönlendirilmesi, 30 ile 180 dakika sürelerinde teslimin gerçekleşmesi ve teslimattan sonra gönderene ulaşılarak tamamlandı bilgisinin verilmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

Kurye İle Neler Taşınabilmektedir?

Teslimatlar nasıl yapılmalıdır? Öncelikle KARTAL kurye telefonları aranmalıdır. Burada telefonu çağrı merkezi personeli açacaktır. Bu personele gönderi olduğunu belirterek adresi bildirmek yeterli olacaktır. Çağrı merkezi operatörü, tüm ekiplere bilgi verecek, en yakın personel de adrese ulaşarak evrakı alacaktır ve evrakın alındı bilgisini çağrı merkezine bildirecektir. Motorize ekip ayrıca güzergahı üzerindeki tüm adreslere uğrayarak aynı işlemi gerçekleştirmektedir. Sırasıyla toplanan gönderiler, KARTAL kurye merkezinin bilgisi dahilinde şehir içindeki adreslere teslim edilmektedir. Eğer gönderi farklı bir bölgeye gidecekse bu kez de merkezde toplanmaktadır. Toplanan gönderilen gidecekleri adreslere göre ayrılmakta, sonra da adreslerine ulaştırılmaktadır.

Kurye firmaları aracılığı ile evrak, koli ve benzeri tüm eşyalar gönderilebilir. Kurye girmeleri genel olarak tek parça 100 kilogramı geçmemesi koşuluyla; paket, doküman, dosya, valiz, koli, torba, sandık, çuval, sağlam orijinal ambalajında sıvılar, vanaları sökülmüş boş gaz tüpleri, uygun ambalajda ilaç ve benzeri türden malzemeleri taşımaktadır. Ancak bu ilaç ve benzerleri arasında afyon, morfin, kokain ve benzeri uyuşturucular gibi taşınması kanunen yasaklanmış olanlar taşınmamaktadır. Bunların yanında oto yedek parça, kafes veya sandık içinde kaporta ve araç aksamı, çivi, vida, zincir (bunlar çuval veya torba içinde 50 kilogramı geçmeyecek şekilde olmalıdır), teneke, karton ve plastik ambalaj içinde sıvı ve katı mutfak yağları, sanayi yağları, Arap sabunu ve deterjan gibi her türlü kargo taşınabilmektedir.

Kartal Moto Kurye

Özel Şartlarda Taşınabilecek Koliler

En yakın kurye KARTAL aracılığı ile seramik, porselen, vitray, cam ve camdan yapılmış eşyalar, ayna, mermerden yapılmış eşyalar, tutkal, arapsabunu, penir, turşu, salça, sandalye, koltuk, açılıp kapanan masa, küçük boyutlu ev eşyaları ve bunların parçaları, avize, oto camları, ampul, abajur, pastırma, sucuk, narenciye ve hediyelik diğer meyveler, özel şartlarda taşınmaktadır. Yine aynı şekilde yanıcı, yakıcı, patlayıcı, zehirleyici ve fena kokulu olmayan sıvı maddeler, sağlam bidon veya kaplarda taşınabilir. Bu bidon ve kaplar plastik, çelik, alüminyum olabilir. Yangın söndürme cihazı da ambalajında taşınabilmektedir. Bunun yanında vida, zincir, somun, çivi, kelepçe gibi metalden yapılmış malzemeler, sağlam sandık veya 25 kilogramı geçmeyen, üzeri kodlanabilir, çuval veya torba içinde taşınma imkanı vardır.

Tek parça 100 kilogramı geçmeyen sağlam sandık veya kafes içine konmuş, çemberle bağlanmış kaporta, direksiyon mili, aks, kepçe kazması, sondaj malzemesi, drenaj borusu, dikenli tel, inşaat makine parçası, motor, diferansiyel, şanzıman ve parçalar, hidrolik pompa, sanayi vanası, inşaat asansörü, kelepçeler matbaa giyotini, kalın plastik ambalajlara konmuş, fotoğraf stüdyoları için hazırlanmış sıvı (solüsyonlar) ve benzeri tıbbi malzemeler, içindeki sıvı tamamen boşaltılmış ve sağlam ambalaj içine konmuş akü, rulo haline getirilmiş ve bağlanmış ambalajı sağlam halı ve kumaş, basılı evrak ve kitap, film kasetleri, ses kasetleri, metal film makaraları da taşınabilir ürünlerin arasında bulunmaktadır. Ayrıca dosya-poşet içerisine sığabilecek 3 kilograma kadar kargolar dosya-poşet içerisinde de taşınabilmektedir.

Taşınması Yasak Olan Ürünler

En hızlı KARTAL kurye de olsa 5584 Sayılı Posta Kanunu ve sair mevzuat kapsamında posta tekeline giren her türlü gönderinin taşınması yasaktır. Bunun yanında taşınması yasalarca men edilmiş her türlü kargo, patlayıcı, yanıcı, yakıcı, zehirleyici, fena kokulu kargolar ayrıca dolu ve boş gaz tüpleri, sigara, tütün, kısa sürede bozulabilecek olan et, tavuk, balık, bağırsak, ham deri, mutfak yağları ve yumurta, sıvı deterjan, makine yağları, plastik veya yağlı boyaların taşınması yasaktır. Bu kargoların dışında, ambalajından dolayı delinme, parçalanma, dağılma, kırılma sonucunda kendine veya diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan kargolar, zarf içinde ağır, sivri, zarfı yırtabilecek maddeler, fabrikalar ve bayileri arasında gönderilen boş av tüfekleri ve onların parçaları dışında, mermi, boş kovan, tabanca ve her türlü ateşli silahlar, yüklenip indirilmesi zor, ayrıca diğer kargolara zarar verme ihtimali yüksek olan 100 kilogramdan ağır tek parça kargolarla, uzunluğu 3 metreden fazla sandık veya demir malzemeler, plaka veya kütük halindeki mermerler taşınmaz.KARTAL kurye iletişim adresleri, normal gönderi, ekspres gönderi, gün içi teslimat, ertesi gün teslimatı, davetiye dağıtımı, broşür dağıtımı, imzalı dağıtım, toplu dağıtım, tahsilatlı gönderiler, zamanlı gönderiler, gece teslimatları ve evrak toplama gibi kuryecilik hizmetlerinden yararlanarak daha hızlı bir ulaşımın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bilindiği gibi halk dilinde elçilik postasını yerine ulaştırmakla görevli kimseye kurye denilmektedir. Bu hizmet günümüzde özellikle İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerin trafik yoğunluğu nedeniyle evrak ve belge gibi gönderilerin bir yerden diğer bir yere taşımacılığı yapan kimselerdir. Kuryeler, yaptıkları iş alanında yaya kurye, arabalı kurye, motorlu kurye ve kiralık kurye olmak üzere dört farklı hizmette sınıflandırılmaktadır. Bir kurye firmasında çalışan görevli, sabah mesai başlangıç saatinde merkezde bulunan operatöre anonsunu yapar ve varsa bulunduğu bölge üzerindeki evrakın adreslerini alır. Kendisine verilecek adreslerdeki evrakı alan personel, yaptığı dağıtımların ardından operatörüyle sürekli irtibat halinde olarak yeni kayıtları takip eder. KARTAL Kurye gönderilerinin fazla olduğu zamanlarda toplu dağıtım hizmetleri tercih edilebilir. Bu, ekonomik bir sistemdir. Gönderiler ücretsiz olarak teslim alınır ve adreslerine ulaştırılır. İadeler ve dağıtım bilgileri, dağıtım yaptıran kurum veya kişiye rapor şeklinde sunulur.

Kartal Moto Kurye

PERA kurye Kartal'da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.


Kartal Motorlu Kurye Hizmeti
KartalArabalı Kurye Kartal
Kartal Acil Motorlu Kurye Hizmeti
KartalExpress Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Kartal Acil İlaç Hizmeti

Pera Kurye

Kartal kurye şubemizle ile İstanbul geneline acil kurye hizmeti vermekteyiz.