İstanbul Kurye

İSTANBUL KURYE

0 212 210 5557
0 212 617 7060
0 216 442 1241

İstanbul'da çözüm ortağınız... kuryePERA Kurye

İstanbul Kurye firmamız, isminden de anlaşılacağı üzere şehrimizde ikamet eden kurumsal ve bireysel ticari kurumlara, kısa süreli ihtiyaç duyan gerçek kişilere ya da burada yaşamayıpta işlerini sürdürmek isteyenlere; normal kurye, hızlı kurye veya acil kurye hizmetlerini sunmakta olup, ayrıca firmamız aracılığıyla istanbul ve yakın illere evrak gönderimi yapabilir veya diğer kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kurye İstanbul ismimiz ile günümüzün büyük bir sorunu haline gelen zamanı verimli kullanmak adına Pera Kurye'yi tercih eden müşterilerimize nitelikli bir moto kurye hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede hem ekonomik hem de rahat ve hızlı bir şekilde taşınmasını dakikalar içersinde sağlayabilirsiniz.

İstanbul MotoKurye

Pera Kurye ile kurye gönderileriniz güven altında...

Normal Kurye Hizmetimiz ile İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılmasını istediğiniz evrak veya paketlerinizin taşınması hizmetini semte göre 150-210 dk arasında istenilen adresten alınarak istenilen adrese teslim edilen gönderi şeklidir.

Motorlu Kuryelerimiz mesai saatleri içersinde İstanbul’un her yerinde bulunmaktadır ve yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değil.

Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.

Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eşzamanlı olarak tarafınıza iletilmektedir.

Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar !
-Ekstra ilçelere yapılacak kurye gönderilerinde yukarıdaki süreler semte göre artış göstermektedir.
-Kuryenin sipariş alımı esnasında bekletilmesi gönderinizin zamanında teslim edilmesini geciktermektedir.Bu sebeple gönderiniz paketlenmiş ve hazır bir halde iken kurye talebinde bulununuz.
-Gönderilecek malzemenin uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Eksik teslimat bilgisi yanlış adrese teslimata sebebiyet verebilir.
-Yağmurlu havalarda gönderilerinizin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

 Kurye Pera

İstanbul Kurye Hizmetleri

0 212 617 7060
0 216 442 1241

İstanbul Kurye Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Arabalı Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Acil Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Express Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Yaya Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye  Gece Motorlu Kurye Hizmeti
İstanbul Kurye Acil İlaç Hizmeti
İstanbul Kurye Ucuz Kurye Hizmeti