Altunizade Kurye

Altunizade Kurye
(0216) 442 1241


Altunizade Moto Kurye

 Altunizade Kurye şubemiz ile oldukça yoğun bir kurye trafiği yaşanan Altunizade semtindeyiz... Altunizade İstanbul  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün Anadolu Yakası çıkışı olması nedeni ile ünlü olmuştur. Üsküdar ilçesinin yönetiminde bulunan Altunizade mahallesi, Büyük  Çamlıca , Küçük Çamlıca, Kısıklı, Koşuyolu ve Acıbadem'i, Üsküdar merkezine ve sahile bağlayan bir ara geçiş görevi de üstlenmiş olmaktadır. Bu ara geçiş noktası olmasından dolayı  kurye firmalarının merkezi veya şubeleri buradadır. Ayrıca diğer yakadan gelen birçok şehir içi otobüs hatları Altunizade geçişini yoğun şekilde kullanmaktadır.

   80'lerin sonundan itibaren ülkemizin gelişimi ile birlikte çok uluslu ve ulusal firmaların burayı tercih etmesi nedeni ile çehresi çok hızlı değişen Altunizade, girişimcilerin açtığı birçok işmerkezi ve alışveriş merkezleri nedeniyle yüksek nüfus yoğunluğuna ulaşmıştır. Böylece bahçeli yazlık köşklerin gözde olduğu mahalle kaybolmaya yüz tutmuştur. Bunun sonucunda her sene altyapı yenilemelerine ihtiyaç duyan Altunizade semti,  Üsküdar ve Büyük Şehir belediyelerinin her sene yatırım yaptığı az sayıdaki mahallelerden biri haline gelmiştir. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk büyük alışveriş merkezi olan Capitol, Altunizede'de yer almaktadır.

  Atunizade'ki bu yoğun trafik ve gelen yoğun talep nedeni ile Pera Kurye kurye firması burada bir ofis açmıştır. Açılan bu ofisimizde hizmet kalitesi PERA kurye firmasının teminatı altında olmaktadır. Motorlu kurye ihtiyaçlarınız için yine 0212 617 7060 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibata geçip kurye siparişi verebilirsiniz. Siparişi vermeniz ardından merkez ofisteki operatörümüz tarafından Altunizade şubesinde bulunan isteğinize en uygun pozisyonda bulunan, işinde uzmanlaşmış profesyonel motorlu kurye adresinize yönlendirilir.

  Kurye sektöründe çağın getirdiği iletişim olanaklarını pera kurye en doğru şekilde kullanması nedeni ile kurye hizmetleri anlamında kalitesi en üst seviyede olan ender firmalardan biridir. Ppera kurye müşteri memnuniyeti adına hizmet kalitesi artırıcı yeniliklerini uygulamaya devam edecektir.

  Unutmayınız, kaliteli ve acil kurye hizmeti Pera Kurye'nin Altunizade kurye şubesinden alınır

 Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Pera Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. 
Pera Kurye Altunizade'de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Altunizade Motorlu Kurye Hizmeti
AltunizadeArabalı Kurye Hizmeti
Altunizade Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
AltunizadeExpress Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Yaya Kurye Hizmeti
Altunizade Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Acil İlaç Hizmeti
Altunizade Ucuz Kurye Hizmeti